REKLAMA
REKLAMA

Ogromny pech napastnika Osasuny

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Espana  |  10.09.2020 19:17
Ogromny pech napastnika Osasuny

La Liga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Osasuna potwierdziła w czwartkowym komunikacie, że Luis Ezequiler Avila nabawił się drugiej kontuzji więzadła kolanowego. Istnieje ryzyko, że gracz ten straci przynajmniej połowę rozpoczynającego się sezonu.

Problemy argentyńskiego zawodnika trwają od poprzedniego sezonu. To wówczas po raz pierwszy uszkodził swoje więzadła. Stracił przez to aż sześć miesięcy, w czasie których musiał przechodzić żmudną rehabilitację.

Długie miesiące poza boiskiem


Dziennikarze Marki donoszą, że na treningu w tym tygodniu Avila nabawił się podobnego urazu prawego kolana. Badania wykazują, że uraz jest bardzo poważny i w najbliższych miesiącach gracz Osasuny nie pojawi się na boisku.

26-latek gra w Europie od 2017 roku. Trafił wówczas z San Lorenzo do hiszpańskiej Hueski, z którą wywalczył awans do La Liga. W 2019 roku przeniósł się w ramach transferu definitywnego do Osasuny Pampeluna.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

mad_PD | 10.09.2020 20:11

Polubiłem go, ale tak się zwykle dzieje, jak się gra o każdą piłkę nawet na treningach. Szkoda bardzo gościa. Czytałem, że nabawił się tego samego urazu , ale w drugim kolanie, więc nie jest to odnowienie kontuzji.
Ale Osasuna pokazała, że daje radę, więc i tym razem sobie poradzi.

potf | 10.09.2020 20:24

Masakra... Biedny Chimy...

liklik | 10.09.2020 22:18

Uwielbiam tego zawodnika od czasu golazo w meczu Huesca - Athletic. Kuruj się Chimy. Jeszcze będzie czas...primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy