REKLAMA
REKLAMA

Granada lepsza od Bilbao

dodał: Patryk Śliwiński  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  12.09.2020 20:28
Granada lepsza od Bilbao

La Liga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Granada pokonuje Athletic Bilbao w 1. kolejce La Liga. Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawa, ale w drugiej gospodarze zmotywowali się i znacznie lepsza gra, szczególnie na początku tej odsłony meczu, zapewniła im zwycięstwo.

Pierwsza połowa z pewnością nie zachęcała kibiców do pozostania przed swoimi odbiornikami. Żadna z obu drużyn nie oddała ani jednego celnego strzału w tej odsłonie meczu. Wprawdzie w 45. minucie meczu piłkarz Granady - Yangel Herrera zdobył bramkę, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

Gospodarze wyszli na drugą połowę jak odmienieni i bardzo szybko zdobyli bramkę. W 49. minucie Yangel Herrera zdobył ju prawidłową bramkę. Wenezuelczyk wykorzystał dośrodkowanie Montoro i pewnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

W 53. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Swoją wszechstronnością popisał się wówczas Milla. Hiszpański pomocnik sam przechwycił piłkę na połowie przeciwnika i podbiegł do bramki. Będąc przed polem karnym oddał uderzenie na bliższy słupek i ustalił tym samym wynik meczu w swoim oficjalnym debiucie w nowym klubie.

Po tych bramkach Athletic Bilbao chciało wziąć się za odrabianie strat. Ofensywa gości dochodziła do sytuacji strzeleckich, ale nieskuteczność napastników sprawiła, że Baskowie nie zdobyli w tym meczu żadnej bramki. Finalny wynik spotkania to 2:0.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

mad_PD | 12.09.2020 22:52

Coś mało trener Athletic wyjmuje młodzieży. Sąsiedzi z San Sebastian odwrotnie, choć wspomagają się dobrymi zawodnikami z innych narodowości.
Niemniej nie jest to dobry prognostyk, znowu z Raulem Garcią w napadzie. Brak nowych twarzy, znowu sezon do kosza?primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy