Wymęczony remis Realu Sociedad

dodał: Patryk Śliwiński  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  13.09.2020 17:56

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Real Valladolid remisuje z Realem Sociedad 1:1 w meczu 1. kolejki La Liga. Dzisiejsze spotkanie między tymi zespołami był tak zwanym meczem dla koneserów, ponieważ drużyny przez cały czas tworzyły znikomą ilość sytuacji bramkowych.

Real Sociedad zawodził swoich kibiców w pierwszej połowie spotkania. Drużyna z San Sebastian nie oddała do drugiej połowy ani jednego strzału celnego, co przy atakach Realu Valladolid, musiało w końcu poskutkować utratą bramki.

W 44. minucie goście wyszli na prowadzenie. Bardzo ładną indywidualną akcją popisał się wtedy Guardiola. Hiszpan po minięciu na skrzydle rywala znalazł się przy linii końcowej boiska. Wycofał on futbolówkę do Michela, który płaskim strzałem na dalszy słupek z bliskiej odległości, pokonał bramkarza.

Początek drugiej połowy również nie był najlepszy w wykonaniu gości. Zdobyli oni jednak bramkę w 60. minucie, po ogromnym błędzie bramkarza Valladolid. Wtedy to z dosyć dużej odległości piłkę w pole karne dośrodkowywał Lopez, dośrodkowanie okazało się jednak zbyt głębokie i wszyscy byli pewni że Masip złapie piłkę. Bramkarz Valladolid popełnił jednak błąd i piłką wyślizgnęła mu się z tak zwanego koszyczka, trafiając za linię bramkową.

W pozostałej części meczu nie działo się zbyt wiele, jedynym celnym strzałem w drugiej połowie okazało się zbyt głębokie dośrodkowanie na pole karne. Finalny wynik tego spotkania to 1:1.