REKLAMA
REKLAMA

Real Madryt nie chce Alliego

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  18.09.2020 08:48
Real Madryt nie chce Alliego

Dele Alli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Tottenham Hotspur prowadzi zaawansowane rozmowy z Realem Madryt w sprawie transferów Garetha Bale'a i Sergio Reguilona. W trakcie negocjacji miało się również pojawić nazwisko Dele Alliego, którego Koguty były gotowe wysłać w ramach rozliczenia na Santiago Bernabeu. Jak informuje AS, takim rozwiązaniem nie jest jednak zainteresowany klub ze stolicy Hiszpanii.

Przedstawiciele Tottenhamu poszukiwali rożnych sposobów na przekonanie władz Realu do transferu Bale'a, jednocześnie licząc na wypracowanie jak najmniejszych obciążeń finansowych związanych z tą transakcją. Jednym z pomysłów, o którym poinformowały brytyjskie media, było wysłanie do Madrytu Dele Alliego na zasadzie wypożyczenia z jednoczesnym opłacaniem połowy jego pensji. Na podobnej zasadzie do Londynu miałby się przenieść Bale. Takie rozwiązanie zostało jednak natychmiast odrzucone przez władze klubu z Santiago Bernabeu.

Przenosiny Alliego do Realu nie byłyby dla klubu opłacalne pod względem finansowym. Anglik w drużynie Tottenhamu zarabia bowiem około 10,5 miliona euro, a władze Królewskich zamierzają w najbliższym czasie oszczędzać, co ma pozwolić na sprowadzenie w przyszłym roku do zespołu Kyliana Mbappe. Właśnie na tym skoncentrowane są wszystkie wysiłki Realu.

Finalizacja transfer już w weekend?


Odrzucenie przez Real opcji pozyskania angielskiego zawodnika nie oznacza jednak, że nie dojdzie do powrotu Garetha Bale'a do Tottenhamu. Obie strony prowadzą w tej sprawie zaawansowane negocjacje, choć jak twierdzi menedżer piłkarz Jonathan Barnett rozmowy nie są łatwe. Niewykluczone jednak, że transakcja zostanie sfinalizowana jeszcze w trakcie najbliższego weekendu. W czwartek Sky Sports informowało, że Bale, a także Reguilon mają już w piątek udać się do Londynu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

propu31 | 18.09.2020 11:27

Strasznie ten piłkarz obniżył loty. Na początku kadencji Mou, grał fajnie, nawet przez krótką chwiłe miałem go w Fantasy, ale niestety potem znowu wrócił na swój średni poziom. Chyba to koniec i ciężko będzie mu w tym klubie pokazać coś więcej, a czas COVIDA blokuje mu trochę drogę ucieczki.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy