REKLAMA
REKLAMA

The Sun: Man Utd jeszcze raz spróbuje pozyskać Sancho

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Sun  |  20.09.2020 11:15
The Sun: Man Utd jeszcze raz spróbuje pozyskać Sancho

Jadon Sancho  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester United według informacji The Sun planuje złożyć kolejną ofertę Borussii Dortmund w sprawie transferu z udziałem Jadona Sancho. Sternicy Czerwonych Diabłów są podobno przekonani, że klub z Bundesligi będzie zmuszony zaakceptować propozycję z niższą sumą odstępnego za piłkarza, niż pierwotnie zakładano.

Manchester United ma czas na pozyskanie zawodnika do 5 października, bo właśnie do tego dnia otwarte jest okienko transferowe. Sancho od dłuższego czasu znajduje się na radarze klubu z Old Trafford, ale transakcja z udziałem zawodnika wciąż nie została sfinalizowana, chociaż media już sporo miejsca poświęciły ewentualnemu transferowi z udziałem reprezentanta Anglii.

Nie tylko władze Man Utd są pewne tego, że pozyskają Sancho, ale Ole Gunnar Solskjaer jest również spokojny o to, że Anglik zasili szeregi jego zespołu. Angielski klub ma nadzieję, że uda mu się pozyskać zawodnika jeszcze w tym roku.

Czerwone Diabły pewne swego


Manchester United z góry ma zapłacić 60 milionów funtów. Tymczasem pozostała część wyceny BVB za zawodnika, która jest szacowana łącznie na mniej więcej 108 milionów funtów, ma być spłacana w ratach.

Ostatnia oferta angielskiego klubu w sprawie zawodnika ma zostać złożona przez sterników Man Utd w ostatnim tygodniu okienka transferowego, co ma wywołać presję na sternikach klubu z Niemiec, a jednocześnie przyczynić się do tego, że transakcja dojdzie do skutku.

20-latek w trakcie kampanii 2020/2021 utrzymuje wysoką dyspozycję z poprzedniego sezonu. Sancho w spotkaniu Pucharze Niemiec przeciwko MSV Duisburg strzelił jednego gola, notując też jedną asystę. Z kolei w boju przeciwko Borussii M'Gladbach w ramach pierwszej kolejki Bundesligi angielski zawodnik zaliczył kluczowe podanie przy trafieniu Erlinga Haalanda.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

marcB | 20.09.2020 13:14

Borussia będzie zmuszona zaakceptować ofertę United. Będzie zmuszona bo co ?

Matthew1987 | 20.09.2020 13:35

120 mln i można rozmawiac.

Klucha | 20.09.2020 15:19

@marcB,

bo taką Sancho ma klauzulę w kontrakcie... ?? Zresztą, nawet jeśli nie to, to przecież ktoś z BVB wypowiadał się już w tej kwestii, że władze Borussii oczekują konkretnej kwoty, i anglik może sobie wtedy odchodzić.

Pozdro

bundes | 20.09.2020 18:04

Przecież dwa tygodnie temu był przełom bo się dogadał menago z menago ;-) to ze BVB nie ma oferty jaka chce to mało istotne przecież

toman | 20.09.2020 18:06

I kluby zainteresowane miały czas do rozpoczęcia obozu przed sezonowego, a ten rozpoczął sie w sierpniu...
Nie ma szans aby Watzke i Zorc teraz zmienili zdanie.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy