REKLAMA
REKLAMA

Koulibaly za 80 milionów euro w PSG?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Telegraph  |  21.09.2020 20:20
Koulibaly za 80 milionów euro w PSG?

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paris Saint-Germain wydaje się aktualnie najbardziej zdeterminowane w wątku pozyskania Kalidou Koulibaly'ego, twierdzi The Telegraph. Wcześniej zainteresowanie reprezentantem Senegalu wyrażał Manchester City, ale ostatnio zapał angielskiego klubu w sprawie transferu piłkarza ostygł. Mistrz Francji stał się zatem liderem w wyścigu po zawodnika.

Paris Saint-Germain przygotowuje się według najnowszych informacji mediów do poprawienia swojej oferty w sprawie pozyskania Koulibaly'ego. Klub ze stolicy Francji jest podobno gotowy zaoferować 80 milionów euro za środkowego obrońcę.

Jeśli powyższe doniesienia okazałby się prawdą, to taka propozycja spełniałby oczekiwania sterników Azzurrich, którzy ustalili cenę wywoławczą za 29-latka właśnie na poziomie 80 milionów euro. Koulibaly miałby w szeregach teamu z Paryża zostać następcą Thiago Silvy, który na zasadzie wolnego transferu trafił do Chelsea FC.

Obrońca za krocie


Nie jest tajemnicą, że prezydent Napoli w osobie Aurelio De Laurentiisa jest otwarty na sprzedaż defensora, ale pod warunkiem, że do Napoli trafi atrakcyjna oferta za piłkarza. Wcześniej zainteresowanie zawodnikiem wyrażali decydenci wicemistrzów Premier League. Ostatnio jednak Man City skupił swoją uwagę na pozyskaniu Julesa Kounde.

Wpływ na to, że klub z Etihad Stadium chce pozyskać piłkarza Sevilli FC, ma to, że relacje angielskiego klubu z przedstawicielem Serie A nie są najlepsze, na co wpływ miała sytuacja sprzed lat, gdy Manchester City chciał pozyskać Jorginho, ale ten ostatecznie zakotwiczył w szeregach londyńskiej Chelsea.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy