REKLAMA
REKLAMA

Skrucha Leo Messiego. Przeprasza za swoje błędy

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  30.09.2020 11:37
Skrucha Leo Messiego. Przeprasza za swoje błędy

Leo Messi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Lionel Messi udzielił głośnego wywiadu katalońskiemu Sportowi. Argentyńczyk wyraża tam skruchę i przeprasza za zamieszanie wokół jego planowanego odejścia z Barcelony. Teraz podkreśla, że zawsze miał na uwadze dobro klubu.

Media na całym świecie żyły latem transferową sagą z udziałem Lionela Messiego. Gwiazdor nie ukrywał swoich chęci, by zmienić pracodawcę i gdyby to od niego zależało, grałby już dziś ponownie w Manchesterze City u boku Pepa Guardioli. Działacze nie zamierzali jednak pójść na rękę swojemu zawodnikowi i twardo deklarowali, że ten musiałby zapłacić klauzulę w wysokości 700 milionów euro.

Messi zaakceptował fakt, że musi grać dalej w Barcelonie. W tym tygodniu udzielił wywiadu, który ma najwyraźniej zakopać topór wojenny między nim a Dumą Katalonii. Ma przy tym udobruchać kibiców. Nie wszyscy fani zapomnieli mu zamieszania, jakie wywołał latem tego roku.

Messi przepraszam fanów Barcy


- Biorę odpowiedzialność za moje błędy, jeśli takowe zaistniały. Chciałem podkreślić, że wynikły one z tego, że chciałem uczynić Barcelonę lepszą i mocniejszą - powiedział Messi, cytowany przez kataloński Sport.

- Po tylu nieporozumieniach, jakie się pojawiły, chciałbym to w końcu zakończyć. Wszyscy związani z Barceloną musimy być zjednoczeni w pracy ku wspólnemu celu. Wierzę, że to, co najlepsze dopiero nadejdzie - dodał Messi.

Argentyńczyk mówił w kilku miejscach wywiadu, że jego intencje były dobre. Podkreślił przy tym, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by odzyskać zaufanie kibiców na Camp Nou. - Pragnę wysłać wiadomość do wszystkich naszych socios i fanów, którzy są z nami. Jeśli ktokolwiek z nich i kiedykolwiek był rozzłoszczony tym, co powiedziałem lub zrobiłem, to proszę, by miał świadomość, że zawsze przyświecało mi dobro klubu. Nigdy o tym nie zapomniałem - podkreślił Messi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

Luqe | 30.09.2020 11:50

Nie każda gwiazda byłaby w stanie powiedzieć coś takiego. Jak dla mnie szacun dla Messiego, że ma chęć i odwagę otwarcie o tym wszystkim mówić.

DonRoberto | 30.09.2020 13:17

Hmm, jakoś nie mogę się doczytać słowa "przepraszam" ze strony Messiego.
Nawet niespecjalnie przyznaję się do błędów: "moje błędy, jeśli takowe zaistniały". ;)

hablador | 30.09.2020 17:12

Dal mnie to temat zastępczy

milan84 | 30.09.2020 18:15

A co mu pozostało jak tylko się pogodzić z faktami hehe ;D

Maravilla | 30.09.2020 18:34

Klasa. A za rok pójdzie za darmo.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy