REKLAMA
REKLAMA

Pomocnik Chelsea zasili Valencię?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  30.09.2020 19:01
Pomocnik Chelsea zasili Valencię?

Chelsea  |  fot. adidas

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Valencia jest poważnie zainteresowana pozyskaniem Danny'ego Drinkwatera, pomocnika londyńskiej Chelsea. Jak informuje dziennik AS, przedstawicie klubu z Estadio Mestalla prowadzą rozmowy w sprawie wypożyczenia 30-letniego pomocnika, który nie może liczyć na występy w drużynie prowadzonej przez Franka Lamparda.

Prowadzone między reprezentantami obu klubów rozmowy są na zaawansowanym etapie i powinny wkrótce zakończyć się osiągnięciem porozumienia. Umowa między Valencią i Chelsea ma między innymi zakładać pokrywanie przez londyński klub części wynagrodzenia zawodnika.

Drinkwater do Chelsea trafił latem 2017 roku z Leicester City, w którego barwach prezentował świetną formę. Na Stamford Bridge nie zdołał jednak zaistnieć. W pierwszej drużynie The Blues rozegrał w sezonie 2017/18 tylko 12 spotkań w Premier League, zdobywając jednego gola.

W sezonie 2018/19 ani razu nie pojawił się na boisku, a sezon 2019/20, który spędził na wypożyczeniach w Burnley i Aston Villi, nie był pod tym względem o wiele lepszy. Drinkwater wystąpił łącznie w pięciu ligowych spotkaniach.

Teraz mający na swoim koncie trzy występy w reprezentacji Anglii pomocnik prawdopodobnie dołączy do prowadzonego przez Javiego Gracię zespołu Valencii. Umowa Drinkwatera z Chelsea obowiązuje jeszcze przez dwa lata.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy