REKLAMA
REKLAMA

Koeman: Messi jest wzorowym kapitanem

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  03.10.2020 17:23
Koeman: Messi jest wzorowym kapitanem

Leo Messi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Trener Barcelony, Ronald Koeman przekonuje, że Lionel Messi jest idealnym kapitanem i wzorem do naśladowania dla reszty zespołu, odkąd zadeklarował, że zostaje na kolejny rok na Camp Nou.

Argentyńczyk zanotował świetny występ w środku tygodnia przeciwko Celcie Vigo (3:0). Chociaż Barcelona grała w drugiej połowie w dziesiątce, to jej zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Spora w tym zasługa Messiego, który dzielił i rządził na placu gry.

- Od pierwszego dnia, gdy Leo wrócił do treningów i gry, daje z siebie wszystko dla tego klubu, zespołu i kolegów z drużyny. Nie mogę mieć do niego żadnych zastrzeżeń - powiedział Koeman.

Messi skupiony na Barcelonie


- Teraz, przeciwko Celcie, po raz kolejny pokazał, ile znaczy dla naszego zespołu i że potrafi wziąć na swoje barki odpowiedzialność, nosząc opaskę kapitana. Pomagał naszej drużynie w tyłach, byśmy grając w dziesiątkę utrzymywali się jak najdłużej przy piłce - dodał.

- Dla mnie Messi był zawsze najlepszym graczem na świecie i nie ma sensu nad tym debatować. Wiedziałem o tym, nim przybyłem do Barcelony, a wspólna praca z nim tylko mnie w tym utwierdziła. Jest w pełni oddany zespołowi i mógłby być przykładem tego, jak być kapitanem - zaznaczył Koeman.

Najbliższy mecz Barcelony zostanie rozegrany w niedzielę. Podejmie wówczas w ramach rozgrywek La Liga Sevillę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy