REKLAMA
REKLAMA

Manchester United - Tottenham: transmisja, gdzie oglądać online?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  04.10.2020 07:00
Manchester United - Tottenham: transmisja, gdzie oglądać online?

Jose Mournho  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dzisiaj o 17:30 rozegrany zostanie mecz Premier League: Manchester United - Tottenham. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo - w telewizji i online.

Manchester United - Tottenham. Jose Mourinho wraca na Old Trafford


Manchester United z Tottenhamem Hotspur po raz ostatni mierzył się w grudniu minionego roku. Górą w tym boju był wówczas team z Old Trafford, który wygrał 2:1. Do wygranej Czerwone Diabły poprowadził Marcus Rashford, który zdobył dwie bramki. Ciekawostką jest natomiast fakt, że Ole Gunnar Solskjaer postawił w tym spotkaniu na Masona Greenwooda w roli wysuniętego napastnika, który w tej roli sprawdził się po raz pierwszy.

Manchester United, pokonując The Spurs, poprawił nieco swoje notowania w mediach po wcześniejszych trzech spotkaniach bez wygranej. Tym bardziej że gospodarze pozostawili wówczas w pokonanym polu drużynę Jose Mourinho. Gdyby kolejny raz udało się Czerwonym Diabłom pokonać team ze stolicy Anglii, to mogłoby to uciszyć nieco krytyczne głosy angielskich dziennikarzy związane z tym, że Man Utd w trakcie okienka transferowego pozyskał tylko Donny'ego van de Beeka.

Manchester United - Tottenham: transmisja na żywo w TV


Mamy dobre wiadomości dla kibiców Czerwonych Diabłów, The Spurs, a także wszystkich fanów angielskiej piłki. Z meczu Manchester United - Tottenham transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:30, będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport. Mecz skomentują Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki.

Manchester United - Tottenham, transmisja online


Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Old Trafford, będzie również dostępna w internecie. Mecz Manchester United - Tottenham Hotspur online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi "Telewizja przez internet" uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy