REKLAMA
REKLAMA

Old Trafford nie dla Dembele

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: The Athletic  |  05.10.2020 21:03
Old Trafford nie dla Dembele

Joshua Risdon i Ousmane Dembele  |  fot. Vladimir Pesnya / Sputnik / Hepta / Sport Pic

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Transfer Ousmane Dembele z Barcelony do Manchesteru United nie dojdzie do skutku. Przedstawiciele obu klubów w ostatnich godzinach prowadziły rozmowy, ale nie udało im się znaleźć rozwiązania satysfakcjonującego obie strony. W efekcie Francuz przynajmniej na kilka najbliższych miesięcy pozostanie na Camp Nou.

Barcelona była gotowa na oddanie 23-letniego Francuza, ale początkowo tylko na zasadzie definitywnego transferu, mając nadzieję, że uzyskane z tego tytułu środki będzie mogła przeznaczyć na wzmocnienia. Przedstawiciele Manchesteru United byli jednak zainteresowani tylko wypożyczeniem.

Jak poinformował dziennikarz The Athletic David Ornstein, Barcelona w ostatniej chwili zmieniła swoje stanowisko, wyrażając nawet gotowość na wypożyczenie Dembele na Old Trafford. Stawiała jednak warunek. Piłkarz miał w takiej sytuacji przedłużyć o rok swój kontrakt z klubem. Ostatecznie jednak porozumienie nie zostało osiągnięte.

Niewielkie szanse na grę


Wszystko wskazuje na to, że Dembele pozostanie w katalońskim zespole przynajmniej do styczniowego okna transferowego. Francuz prawdopodobnie nie będzie miał jednak zbyt wielu okazji do występów. 23-latek nie przekonał do siebie nowego trenera Ronalda Koemana, który nie tylko nie stawia na niego w podstawowym składzie, ale wszystko wskazuje na to, że w swojej hierarchii skrzydłowych wyżej klasyfikuje Trincao i Pedriego.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

RG_11 | 05.10.2020 21:16

Ufff

marcB | 05.10.2020 21:44

Koniec transferów. Chyba ze rzucą kasą za Sarraprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy