REKLAMA
REKLAMA

Ronaldo z ogromnymi kłopotami? Zapłaci za błędy młodości?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Guardian  |  07.10.2020 08:53
Ronaldo z ogromnymi kłopotami? Zapłaci za błędy młodości?

Cristiano Ronaldo  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prawna walka Cristiano Ronaldo z kobietą, która oskarża gwiazdę Juventusu FC o gwałt w jego apartamencie w kurorcie w Las Vegas ponad 10 lat temu, zmierza w kierunku procesu przed sędzią federalnym w Nevadzie, czytamy na łamach internetowego wydania The Guardian.

Żadna data procesu nie została ustalona, ​​ale sędzia okręgowy w USA Jennifer Dorsey dała do zrozumienia, że ​​wysłucha argumentów i sama zdecyduje, czy Kathryn Mayorga była zdolna do tego, aby zawrzeć porozumienie z pełnomocnikiem piłkarza Starej Damy w 2010 roku. Tym samym analizowane ma być, czy Amerykanka przyjęła od Ronaldo 375 tysięcy dolarów w zamian za milczenie w sprawie, co mieli ujawnić prawnicy CR7.

Adwokat Ronaldo, Peter Christiansen, odmówił komentarza we wtorek. Prawnicy Mayorgi, na czele z Leslie Mark Stovall, nie odpowiedzieli jeszcze na orzeczenie sędziego, które zostało wydane 30 września. Przypomnijmy, że w 2019 roku sędzia orzekł, że nie ma wystarczających dowodów, aby można było ukarać Cristiano Ronaldo w związku z postawionymi zarzutami.

Oskarżycielka nie daje za wygraną, problem Ronaldo


Sędzia Dorsey jest natomiast zdania, że sąd powinien zdecydować, czy Mayorga była mentalnie zdolna do tego, aby zawrzeć ugodę z zawodnikiem. Ponadto zbadane ma być, czy jakiekolwiek porozumienie w sprawie zostało wypracowane między stronami. Sąd w Las Vegas przychylił się jednocześnie do wniosku kobiety, oskarżającego gwiazdę Juve o gwałt.

Na dzisiaj niejasne jest, czy Ronaldo i Mayorga będą musieli stawić się osobiście w sądzie w trakcie rozprawy. Sędzia Dorsey dała obu stronom czas do końca listopada na uzgodnienie planu rozprawy. Dodajmy, że po złożeniu pozwu przeciwko Ronaldo w październiku 2018 roku, Mayorga wyraziła zgodę za pośrednictwem swoich prawników na ujawnienie jej danych personalnych.

Mayorga to 37-letnia była nauczycielka i modelka mieszkająca w Las Vegas. Kobieta przekonywała, że poznała Ronaldo w nocnym klubie w 2009 roku i poszła z nim i innymi osobami do jego apartamentu w jednym z hoteli. Ze złożonego przez 37-latkę pozwu wynika, że portugalski zawodnik miał ją zaatakować w sypialni. Kobieta miała wówczas 25 lat, a Ronaldo 24 lata. Piłkarz Juventusu i jego przedstawiciele przekonują jednak, że do współżycia doszło, gdyż obie strony tego chciały.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

BOYSSAN | 07.10.2020 08:59

znow ta latawica sie przyczepila :) heheh

andi | 07.10.2020 09:33

Chciwość na pieniądz nie popłaca.

Rafalski687 | 07.10.2020 09:36

Mercato się skończyło to trzeba znaleźć jakiś temat.

Matix | 07.10.2020 12:49

Coś mi mówi że skończyło się jej te 375 tys. dolarów a już następnej zaliczki nie dostała. Pchają się te dziwki do łóżek gwiazd, po czym oskarżają ich o gwałty. Tfu!

aborur | 07.10.2020 14:54

Do roboty niech się weźmie, a nie najłatwiej wyłudzić kasę

Monochromatyczn | 07.10.2020 22:16

Już i tak jej dzieci, rodzina, znajomi i uczniowie widzieli film z tego wieczoru, na którym wiję się jak wąż na nodze Ronaldo i smyra go po kroczu - to właściwie co więcej ten szlauf ma do stracenia? ;)primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy