REKLAMA
REKLAMA

Messiemu puściły nerwy. Przepychanki po meczu kadry

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Twitter  |  14.10.2020 13:43
Messiemu puściły nerwy. Przepychanki po meczu kadry

Leo Messi  |  fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Media w Ameryce Południowej żyją tym, co wydarzyło się po wtorkowym meczu z Boliwią, wygranym przez Albicelstes 2:1. Lionelowi Messiemu puściły nerwy i starł się po ostatnim gwizdku z Moreno Martinsem i fizjoterapeutą rywali.

Argentyńczycy znakomicie rozpoczęli eliminacje do mundialu w Katarze i we wtorek wygrali kolejny mecz. Bramki dla gości zdobywali Lautaro Martinez i Joaquin Correa. Atmosfera w czasie zawodów była jednak napięta, a eskalacja nastąpiła po ostatnim gwizdku sędziego.

Messi był na tyle zdenerwowany, że musieli odciągać go koledzy. Dziennikarze wywnioskowali w każdym razie, jakie słowa padły z ust gwiazdora Barcelony. "J… twoją matkę. Co jest, łysy?" - miał mówić Messi. Następnie dodał w kierunku fizjoterapeuty: "O co ci tak w ogóle chodziło. Darłeś się na mnie przez cały mecz z ławki, po co to robiłeś?".Ostateczne trzech mężczyźni zostali rozdzieleni i potem udali się do swoich szatni. Lionel Messi nie chciał zabierać głosu odnośnie tego incydentu w późniejszych rozmowach z dziennikarzami. Komentarza nie udzielili też Boliwijczycy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy