REKLAMA
REKLAMA

Juan Bernat skomentował plotki łączące Sergio Ramosa z PSG

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Mundo Deportivo  |  22.11.2020 12:19
Juan Bernat skomentował plotki łączące Sergio Ramosa z PSG

Juan Bernat  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sergio Ramos w ostatnim czasie łączony był przez media z transferem do Paris Saint-Germain. Doniesienia w tej sprawie skomentował Juan Bernat, broniący barw mistrzów Ligue 1. Hiszpan dal do rozumienia, że to tylko plotki, chociaż ceni defensora Realu Madryt.

Sergio Ramos ma umowę ważną z klubem ze stolicy Hiszpanii do końca czerwca. Umowa zawodnika z Realem wciąż nie została przedłużona.

- Sergio Ramos to świetny piłkarz, który swoją klasę pokazywał przez całą swoją karierę - mówił Juan Bernat cytowany przez Mundo Deportivo.

- To niesamowity piłkarz z niezwykłym charakterem. W każdym razie więcej na temat tego zawodnika w kontekście PSG nie mogę powiedzieć, bo to tylko plotki - kontynuował 27-latek.

Bernat pierwsze kroki w piłce nożnej stawiał w Valencii CF, skąd trafił w 2014 roku do Bayernu Monachium. Z kolei szeregi Paris Saint-Germain zawodnik zasilił w 2018 roku. Aktualnie piłkarz leczy kontuzję zerwania więzadeł krzyżowych.

- Myślę, że mogę wrócić do gry w lutym lub w połowie marca. To czas, w którym rozstrzygają się kluczowe kwestie w walce o trofea. Chciałbym spróbować pomóc drużynie - mówił Bernat.

- Być może w grudniu będę mógł zacząć biegać, z kolei w styczniu wierzę, że będę mógł zacząć ćwiczenia z piłkę. Aktualnie skupiam się na ćwiczeniach, aby nie stracić masy mięśniowej - zaznaczył zawodnik.

Bernat w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w trzech meczach. Obecna umowa 11-krotnego reprezentanta Hiszpanii z PSG obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy