Ansu Fati przedłużył kontrakt z FC Barceloną

Ansu Fati
Ansu Fati fot. PressFocus

FC Barcelona ogłosiła, że nowy kontrakt z klubem oficjalnie parafował Ansu Fati. Reprezentant Hiszpanii związał się z klubem z Camp Nou umową do końca czerwca 2027 roku.

  • W trakcie czwartkowej konferencji prasowej ogłoszono, że Ansu Fati przedłużył kontrakt z FC Barceloną
  • Młody zawodnik nie ukrywał zadowolenia z powodu parafowania nowego porozumienia
  • 18-latek związał swoją przyszłość z Blaugraną do końca czerwca 2027 roku

Ansu Fati zapewnił Barcelonie spokojną teraźniejszość i przyszłość

FC Barcelona w czwartek zorganizowała konferencję prasową, w której trakcie 18-latek przedstawił swoje odczuciu po podpisaniu nowej umowy.

– Przede wszystkim chciałbym podziękować klubowi i prezydentowi za zaufanie, którym mnie obdarzono na kolejne lata. Moim marzeniem zawsze było odniesienie sukcesu z Barceloną i na szczęście będzie miał szansę, aby to zrobić. Będę pracował każdego dnia ciężej, aby spełnić pokładane we mnie nadzieje – mówił Ansu Fati cytowany przez Mundo Deportivo.

Młody piłkarz wypowiedział się również na temat zbliżającego się dużymi krokami boju z Królewskimi. – Jestem podekscytowanym tym, że zagramy z Realem. Już nie potrafię się doczekać tego spotkania. Zagramy przeciwko świetnemu rywalowi na naszym stadionie. Spodziewam się wspaniałego widowiska – uzupełnił Ansu Fati.

Na temat nowej umowy zawodnika głos zabrał również Joan Laporta, który może mieć powody do zadowolenia. Ansu Fati jest kolejnym po Pedrim piłkarzem, z którym Barca przedłużyła umowę.

– Dzisiaj jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy ogłosić przedłużenie kontraktu przez Ansu Fatiego. Dla nas to bardzo ważny dzień, ponieważ zapewniona jest teraźniejszość i przyszłość klubu z takimi zawodnikiem jak ansu Fati – rzekł sternik Blaugrany.

Wumowie Ansu Fatiego została wpisana astronomicznie wysoka klauzula odstęponego, wynosząca miliard euro.

Czytaj więcej: Barcelona zrealizowała zadanie, styl pozostawił wiele do życzenia

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze