Di Maria cierpliwie czeka na ruch ze strony Barcy

Angel Di Maria
Angel Di Maria Pressfocus

Angela Di Marię śmiało można określić mianem jednego z najbardziej cierpliwych piłkarzy na świecie. Dziennik Sport przekazał, że zawodnik wciąż wstrzymuje się z decyzją o dołączeniu do Juventusu, czekając na oficjalną ofertę ze strony FC Barcelony.

  • Juventus i FC Barcelona są zainteresowane sprowadzeniem Angela Di Marii
  • Skrzydłowy wolałby przejść do Blaugrany, która na razie wstrzymuje się z działaniami
  • Opieszałość 34-latka irytuje władze Starej Damy, które rozważają rezygnację ze starań o jego podpis

Di Maria chce powrotu do La Liga

Angel Di Maria znajduje się na liście życzeń FC Barcelony, jednak jego ewentualne przenosiny na Camp Nou są rozważane jedynie jako opcja B. Klub liczy, że kontrakt przedłużył Ousmane Dembele, a latem do Blaugrany dołączy jeszcze Raphinia. Wówczas dla Argentyńczyka nie byłoby już miejsca.

Możliwych scenariuszy jest jednak wiele i jeśli nie uda się zatrzymać w klubie Dembele, a skrzydłowy Leeds zdecyduje się na dołączenie do Arsenalu, wówczas Barca skupi się na pozyskaniu Di Marii. Czas działa jednak na niekorzyść zawodnika. W swoich szeregach chciałby go Juventus, jednak 34-latek wciąż wstrzymuje się z decyzją. Jego niezdecydowanie irytuje Starą Damę, która gotowa jest zrezygnować ze starań o jego transfer. 

Skrzydłowy przebywa obecnie na wakacjach i według dziennikarzy Sportu, przekazał swoim agentom, że zależy mu na przejściu do Barcy, a tym samym powrocie do La Liga. Argentyńczyk cierpliwie czeka na ruch ze strony Dumy Katalonii, co może finalnie zamknąć mu drzwi do Juventusu.

Zobacz też: Media: Dembele o krok od pozostania w Barcy

Komentarze