Vidal z jasną deklaracją w sprawie przyszłości

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. Grzegorz Wajda

Arturo Vidal zadeklarował, że chce pozostać w Barcelonie, mimo medialnych doniesień łączących go z odejściem. Reprezentant Chile mówił o tym w rozmowie z dziennikarzem Mario Veloso na Instagramie.

Czytaj dalej…

33-letni pomocnik jest wymieniany w gronie zawodników, którzy latem mogą pożegnać się z katalońskim klubem. W mediach Vidal jest nieustannie łączony z przenosinami do Włoch. Przedstawiciele Barcelony oferują go między innymi Interowi Mediolan, w ramach rozliczenia za ewentualny transfer Lautaro Martineza.

Vidal: Chcę zostać w klubie

Vidal, który na Camp Nou trafił latem 2018 roku, nie chce jednak żegnać się z zespołem. Podkreśla również, że jest obecnie przygotowany do gry pod względem fizycznym lepiej niż kiedykolwiek.

– Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo dobrze czuję się w Barcelonie. Oczywiście, że chcę zostać – powiedział chilijski pomocnik. – Teraz jestem przygotowany lepiej niż kiedykolwiek. Jestem szczęśliwy, jest tutaj bardzo dobra drużyna i mam wspaniałych przyjaciół w szatni – kontynuował.

– Pod względem fizycznym czuję się lepiej, niż kiedykolwiek. W całej mojej karierze nigdy nie miałem tyle czasu na przygotowania. Wykonałem plan, aby maksymalnie wydłużyć moją karierę. Czuję się gotowy na to, co nadchodzi, zarówno na Ligę Mistrzów, jak i na La Liga – dodał Vidal.

Reprezentant Chile w zespole Barcelony rozegrał dotychczas 84 spotkania we wszystkich rozgrywkach, zdobywając dziewięć goli.

Komentarze