AS: Fernando Torres na radarze Barcy

Fernando Torres
Fernando Torres fot. Getty Images

Według doniesień dziennika AS władze FC Barcelony rozważają zatrudnienie Fernando Torresa. Hiszpan obecnie reprezentuje barwy Atletico Madryt, do którego został wypożyczony z AC Milan.

Czytaj dalej…

Umowa reprezentanta Hiszpanii z Milanem obowiązuje do czerwca 2016 roku, nie dziwi zatem, że zainteresowanie tym zawodnikiem rośnie z dnia na dzień. Mimo że Fernando Torres w trwającym sezonie strzelił tylko dwa gole w 24 spotkaniach.

Chociaż hiszpańscy dziennikarza wymieniają w gronie zainteresowanych usługami Hiszpana FC Barcelonę, to sam transfer wydaje się niemożliwy.

Zważywszy na to, że siła ofensywny ekipy z Camp Nou opiera się na takich piłkarzach jak: Leo Messi, Luis Suarez, czy Neymar, to trudno wyobrazić sobie, aby w tym gronie swoje miejsce znalazł Fernando Torres.

Niewykluczone też, że plotki pojawiające się z rzekomym transferem 110-krotnego reprezentanta Hiszpanii do ekipy ze stolicy Katalonii, wynikają z chęci wprowadzenia dodatkowego smaczku meczowi, który czeka fanów hiszpańskiej ekstraklasy już pod koniec stycznia, w którym Duma Katalonii na swoim stadionie zmierzy się z Atletico Madryt.

Jak podają hiszpańskie media agencja Bahia Internacional, która reprezentuje interesy 31-latka, otrzymała już oferty ws. zawodnika z takich krajów jak: Japonia, Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, czy USA.

Komentarze