AS: Mourinho spróbuje zwabić Bale’a do Tottenhamu

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Według informacji zamieszczonych na łamach dziennika AS nowy menedżer Tottenhamu Hostpur w osobie Jose Mourinho może zintensyfikować swoje działania w sprawie ewentualnego powrotu Garetha Bale’a do The Spurs. Walijczyk aktualnie jest zawodnikiem Realu Madryt.

Czytaj dalej…

Menedżer piłkarza Królewskich Jonathan Barnett już nie raz przekonywał, że jego klient w trakcie styczniowej sesji transferowej nie zmieni barw klubowych. W każdym razie prawdopodobne jest, że Bale zmieni klub latem przyszłego roku.

Klubem, który miałby zamiar pozyskać Bale’a jest podobno Tottenham, gdzie reprezentant Walii wypłynął na szerokie wody. Właśnie z angielskiej ekipy zawodnik trafił do Realu w 2013 roku za ponad 100 milionów euro.

Dodajmy, że Bale wraz ze swoimi kolegami z reprezentacji Walii ostatnio dodał oliwy do ognia, radując się z awansu na Euro 2020 z flagą, na której widniał napis: “Wales. Golf. Madrid.”, co miało sugerować, że zgodnie ze słowami Predraga Mijatovicia sprzed kilku tygodni na pierwszym miejscu u piłkarza Królewskich jest reprezentacja Walii, następnie golf, a dopiero później jego aktualny klub w postaci Realu.

Komentarze