Atletico z kompletem

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann fot. Henri Szwarc / ABACAPRESS / Hepta/ Sport Pict

Zawodnicy Atletico wygrali na swoim terenie z graczami Levante 1:0 (0:0). Jedynego gola zdobył Griezmann.

Los Colchoneros mogli objąć prowadzenie już w piątej minucie, ale swojej sytuacji nie wykorzystał Griezmann.

Kilka minut potem podopieczni Simeone zdobyli bramkę, ale po skorzystaniu z VAR-u trafienie Koke nie zostało finalnie uznane.

W 34. minucie szansę miał Arias, ale też nie wykazał się odpowiednią precyzją. Cały czas było zatem 0:0.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 57. minuty. Wtedy to z rzutu karnego nie pomylił się Griezmann.

Goście mogli doprowadzić do wyrównania w 70. minucie. Dobrze w bramce gospodarzy spisał się jednak Oblak, który obronił uderzenie Moralesa.

W 80. minucie mogło już być 2:0. Na uderzenie zdecydował się Partey, lecz jego próba nie była celna.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Atletico – Levante 1:0 (0:0)

1:0 Griezmann 57′ (k.)