Atletico złożyło ofertę w sprawie transferu Salisu

fot. Nike

Atletico Madryt jest poważnie zainteresowane pozyskaniem środkowego obrońcy Realu Valladolid Mohammeda Salisu – informuje dziennik Marca.

Czytaj dalej…

21-letni zawodnik z Ghany był bez wątpienia jednym z odkryć obecnego sezonu. W barwach zespołu z Valladolid rozegrał w obecnym sezonie ligowym 27 spotkań, zdobywając jednego gola. Swoimi występami zwróci na siebie uwagę wielu klubów, w tym Atletico Madryt.

Salisu jest bardzo atrakcyjną opcją dla przedstawicieli wielu klubów, które poszukują wzmocnień środka defensywy. Głównym powodem jest jego cena. W kontrakcie zawodnika z Realem Valladolid znajduje się bowiem klauzula z kwotą odstępnego w wysokości zaledwie 12 milionów euro.

Marca informuje, że przedstawiciele Atletico poczynili już pierwsze kroki w kierunku pozyskania utalentowanego piłkarza. Klub z Wanda Metropolitano liczy nawet na obniżenie ceny za piłkarza, co byłoby możliwe dzięki pozostawieniu go w Valladolid na kolejny sezon na zasadzie wypożyczenia. Oferta w tej sprawie wylądowała już na biurku władz Realu.

Komentarze