Bale: Jestem tym wszystkim bardzo zaskoczony

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Wydawało się, że Gareth Bale opuści Real Madryt w letnim oknie transferowym. Skrzydłowy ostatecznie został w Królewskich i od początku sezonu prezentuje bardzo wysoką formę.

Czytaj dalej…

Klub koniecznie chciał sprzedać Walijczyka. Oficjalnie wypowiadał się na ten temat trener Zinedine Zidane. Francuz jednak teraz wystawia go w podstawowym składzie, a ten odwdzięcza mu się bardzo dobrą grą.

– Moja sytuacja mocno się zmieniła. Gram teraz i nie mam zamiaru publicznie mówić o tej sprawie. Ja starałem się podchodzić do wszystkiego profesjonalnie, spuściłem głowę i robiłem co do mnie należało – powiedział Bale w rozmowie z Sky Sports.

– Jestem tym wszystkim bardzo zaskoczony. Wiele osób widziało mnie, że już odchodzę, dlatego jest to bardzo zaskakujące. W futbolu wszystko jest jednak możliwe. To jest szalony sport. Niewiele osób będzie potrafiło niektóre rzeczy wyjaśnić i to jest jedna z nich – dodał.

– Do końca poprzedniego sezonu było trudno nie tylko mi, ale całej drużynie. W głównej mierze to ja byłem kozłem ofiarnym. Musiałem przełknąć tę pigułkę, choć wiem, że to nie było całkowicie sprawiedliwe. Wróciłem do przygotowań do nowego sezonu i ciężko pracowałem. Wiedziałem, że fizycznie jestem dobrze przygotowany, bo profesjonalnie podchodziłem do treningów – stwierdził.

Komentarze