Gareth Bale nie zamierza odchodzić z Realu Madryt. Skrzydłowy przekazał działaczom klubu z Santiago Bernabeu informację, że w sezonie 2019/20 chce dalej grać dla Los Blancos – donosi AS.
W imieniu reprezentanta Walii przedstawicieli Królewskich poinformował jego agent Jonathan Barnett. Sam zawodnik również osobiście rozmawiał na ten temat z działaczami.
O odejściu Bale’a spekuluje się już od kilku miesięcy. Trener Zinedine Zidane jest otwarty na jego sprzedaż. “AS” informuje, że zawodnik jednak absolutnie nie chce rozmawiać z potencjalnym nowym klubem, których chciałby go kupić. 29-latek chce wypełnić swój kontrakt w Madrycie do końca.
Jego umowa z Realem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. W sezonie 2018/19 Bale rozegrał 42 mecze dla “Los Blancos” we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 14 goli i zanotował sześć asyst.
Komentarze