Antonio Conte nie chce Garetha Bale’a

Gareth Bale
Gareth Bale PressFocus

Tottenham nie jest zainteresowany kolejnym powrotem Garetha Bale’a. Choć Walijczykowi w czerwcu kończy się kontrakt, Antonio Conte nie chce go w swoim zespole.

  • Kontrakt Garetha Bale’a z Realem Madryt wygasa latem 2022 roku
  • Walijczyk spędził miniony sezon w Tottenhamie i pojawiły się doniesienia, jakoby mógł ponownie wrócić do Londynu po zakończeniu umowy z Królewskimi
  • Według ostatnich doniesień Antonio Conte nie chce jednak skrzydłowego w swoim zespole

Tottenham nie chce kolejnego powrotu Bale’a

Przyszłość Garetha Bale’a pozostaje nieznana. Obecna umowa wiąże Walijczyka z Realem Madryt zaledwie do końca obecnego sezonu. Florentino Perez nie wyraża zainteresowania przedłużeniem kontraktu, co oznacza, że za kilka miesięcy 32-latek będzie wolnym zawodnikiem.

Bale ostatnią kampanię spędził na wypożyczeniu w Tottenhamie. Powrót do klubu, w którym zaprezentował się na największej scenie okazał się dla zawodnika dość udany. W 34 spotkaniach strzelił szesnaście bramek i zanotował trzy asysty. Aktualny sezon, już po powrocie do Madrytu, nie jest dla niego tak udany. Powrócił problem kontuzji, w wyniku których na przestrzeni 1/3 kampanii Walijczyk wystąpił w zaledwie trzech spotkaniach.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiły się doniesienia, jakoby Tottenham był zainteresowany podpisaniem kontraktu ze swoją byłą gwiazdą po tym, jak zostanie wolnym agentem. Wygląda jednak na to, że Bale musi poszukać innego rozwiązania. Antonio Conte odrzucił bowiem możliwość wprowadzenia weterana do swojego zespołu.

Kariera Walijczyka obfitowała w wielkie sukcesy, ale trzeba powiedzieć, że nie wykorzystał w pełni swojego potencjału. Z Realem Madryt 32-latek zdobył aż szesnaście trofeów. Rozegrał dla Królewskich 254 spotkania, w których zanotował 106 bramek i 68 asyst.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zobacz również: Wielkie nazwiska na wylocie z Realu Madryt.

Komentarze