Bale zdementował szokujące plotki odnośnie nowych barw

Bale (z lewej) podczas meczu z Getafe
Bale (z lewej) podczas meczu z Getafe PressFocus

Prezes Getafe w minionym tygodniu przyznał, że otrzymał propozycję zatrudnienia Garetha Bale’a. Marca przekonuje, że do rozmowy doszło, ale sam Walijczyk potwierdził, że w przyszłym sezonie nie zagra dla klubu z przedmieść Madrytu.

  • Gareth Bale 30 czerwca zostanie wolnym zawodnikiem
  • Walijczyk kontynuuje poszukiwanie nowego klubu
  • W minionym tygodniu prezes Getafe zasugerował możliwość transferu pięciokrotnego triumfatora Ligi Mistrzów, ale sam zainteresowany temu zaprzeczył

Bale: na pewno nie zagram dla Getafe

W minioną środę otrzymaliśmy doprawdy szokujące doniesienia. Prezes Getafe wyznał, że otoczenie Garetha Bale’a zaoferowało klubowi spod Madrytu usługi swojego gracza. Angel Torres dodał, że dokładnie sprawdzi możliwość przeprowadzenia takiej transakcji. Za tym transferem przemawiałby brak konieczności przeprowadzki Walijczyka, który od 2013 roku jest zawodnikiem Realu. Mimo tego, sama możliwość zatrudnienia pięciokrotnego zdobywcy Ligi Mistrzów przez zespół walczący o utrzymanie w La Lidze zdawał się kuriozalny.

Hiszpański dziennik Marca podkreśla, że istotnie doszło do spotkanie między Torresem a reprezentantami 32-latka. Na konferencji prasowej przed jednym z meczów Walii sam zainteresowany zaprzeczył jednak możliwości trafienia na Coliseum Alfonso Perez.

Nie będę grał dla Getafe, to na pewno. Gdziekolwiek nie trafię, wszyscy na tym zyskają, bo będę grał w meczach przed nadchodzącymi mistrzostwami świata – powiedział napastnik.

Przyszłość Bale’a pozostaje nieznana. W minionym sezonie wystąpił w zaledwie siedmiu meczach we wszystkich rozgrywkach. Strzelił jedną ligową bramkę.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze