Bale pożegna się z Królewskimi

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Zinedine Zidane miał dać zielone światło włodarzom Realu, aby Ci poszukali nowego klubu dla Garetha Bale’a – donosi ESPN. Walijczyk ma być jednym z pierwszych piłkarzy którzy odejdą latem z Madrytu.

Czytaj dalej…

Gareth Bale od wielu tygodni jest obiektem krytyki ze strony fanów Realu. Coraz więcej mówi się o tym, że Walijczyk nie czuje się w Madrycie tak dobrze jak kiedyś i może opuścić ligę hiszpańską.

Raporty medialne z tego tygodnia potwierdzają te plotki. Bale miałby odejść z drużyny Królewskich, co pozwoliłby Realowi na zakup takich graczy jak Paul Pogba czy Eden Hazard.

Dodatkowo atmosferę podgrzała ostatnia wypowiedź Zinedine’a Zidane’a, który stwierdził, że z jego klubem z pewnością pożegna się kilku piłkarzy.

– Będą zmiany w drużynie. To normalne, że niektórzy będą musieli odejść jeli chcemy sprowadzić do siebie nowych graczy – miał powiedzieć francuski szkoleniowiec.

Problem w tym, że żaden klub może nie chcieć zapłacić Realowi kwoty, jaką Królewscy żądają za swojego zawodnika. Najwięcej mówi się o Manchesterze United, ale media są zgodne, że Czerwone Diabły również liczą na obniżkę ceny za Walijczyka.

Przypomnijmy, że Gareth Bale do Realu dołączył w 2013 roku. Wcześniej występował w Tottenhamie Hotspur.

Komentarze