Barca będzie śledzić mundial. Wytypowała listę graczy

Juan Foyth
Juan Foyth Pressfocus

Mundial to okazja do obserwowania swoich celów transferowych. Takie podejście ma Barcelona, która wytypowała dziesięciu zawodników.

  • Barcelona zastanawia się, których zawodników sprowadzić do drużyny Xaviego
  • Klub zamierza uważnie obserwować poszczególnych graczy na mundialu
  • Ujawniona została lista piłkarzy będących pod szczególną obserwacją

Barcelona myśli o wzmocnieniach

Trwa listopadowo/grudniowa przerwa na mundial. Mecze mistrzostw świata to wielkie wydarzenie dla kibiców, którzy w krótkim odstępie czasu, będą mogli obejrzeć multum jakościowych spotkań. Mundial bacznie śledzić zamierza też Barcelona, która zamierza przyglądać się poszczególnym zawodnikom.

Lider La Ligi przygotował listę dziesięciu piłkarzy, którym zamierza poświęcić szczególną uwagę. Wynika z niej, że Barcelona zamierza wzmocnić defensywę oraz środek pola. Na liście znajduje się bowiem po pięciu obrońców i pomocników. Wicemistrz Hiszpanii zamierza sprawdzać jak spisują się: Diogo Dalot, Juan Foyth, Benjamin Pavard, Josko Gvardiol, a także Jeremie Frimpong.

Na liście graczy do obserwacji przez Barcelonę spośród pomocników znajdują się: Ilkay Gundogan, Youri Tielemans, Bernardo Silva, Ruben Neves oraz Enzo Fernandez. Część z piłkarzy jest pożądana przez wicemistrza Hiszpanii już od kilku miesięcy. Niektórzy jak Tielemans, czy Gundogan, trafili pod obserwację dopiero niedawno.

Czytaj także: Laporta mówi o nieudanym transferze. Liverpool ubiegł “Dumę Katalonii”

Komentarze