Barca gotowa rozstać się z Dembele lub Coutinho, aby mieć Neymara

Neymar
Neymar fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Interesujące doniesienia pojawiły się na łamach dziennika Daily Record, który sugeruje, że władze FC Barcelony poważnie biorą pod uwagę odzyskanie Neymara z Paris Saint-Germain. Sternicy Dumy Katalonii są podobno gotowi oddać w zamian Philippe Coutinho lub Osumane Dembele.

Czytaj dalej…

Oprócz jednego z wymienionych na wstępie zawodników Barca miałaby zaoferować mistrzom Francji także gotówkę, chcąc mieć ponownie Neymara w swoich szeregach. Podobno negocjacje w tej kwestii już trwają.

Ciekawe jest to, że zdaniem angielskich dziennikarzy przedstawiciele PSG mogą być skłonni wytransferować kapitana reprezentacji Brazylii, jeśli tylko oferta ws. piłkarza będzie dla klubu z Ligue 1 atrakcyjna.

Sam zawodnik jest według wielu głosów chętny, aby wrócić do klubu z Katalonii, z którego w 2017 roku przeszedł do PSG za ponad 220 milionów euro.

Dodajmy, że Neymar w szeregach paryżan zaliczył jak na razie 58 meczów, notując w nich 51 trafień. Zawodnik zarabia 30 mln euro rocznie w PSG, jeśli wierzyć informacjom francuskich mediów. Obecna umowa Brazylijczyka ze stołecznym klubem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze