Barca intensyfikuje działania ws. Wijnalduma i Depaya?

Memphis Depay
Memphis Depay fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

FC Barcelona jest w trakcie analizowania spraw związanych z rozstaniami z poszczególnymi piłkarzami, jak się jednak okazuje nie tylko. Znany dziennikarz Fabrizio Romano podaje, że sternicy Blaugrany kontaktowali się już z menedżerami Georginio Wijnalduma i Mephisa Depaya, co pozwala przypuszczać, że władze Dumy Katalonii myślą o wzmocnieniach.

Czytaj dalej…

FC Barcelona według doniesień medialnych zamierza przeznaczyć na wzmocnienia z udziałem wymienionych na wstępie piłkarzy 50-55 milionów euro. Oczekuje się, że niebawem sternicy wicemistrzów Hiszpanii złożą oficjalne oferty Liverpoolowi i Olympique Lyon.

Blaugrana zamieni się pomarańczową siłę?

Zwolennikiem pozyskania obu reprezentantów Holandii jest Ronald Koeman. Wijnaldum ma aktualnie umowę z The Reds ważną do końca czerwca 2021 roku. Podobnie ma się sprawa z Depayem, który też ma jeszcze rok ważny kontrakt z przedstawicielem Ligue 1.

Broniący obecnie barw Liverpoolu zawodnik miałby w szeregach Blaugrany wzmocnić rywalizację w środku pola, co w powszechnej opinii może dziwić, mając na uwadze to, że niedawno do Barcy dołączył Miralem Pjanić, mający obsadzić podobną pozycję co Holender.

W przypadku napastnika Ol sytuacja wygląda najpewniej tak, że były zawodnik Manchesteru United miałby w szeregach Barcy wypełnić lukę po Luisie Suarezie, gdy też pożegna się z Dumą Katalonii.

Komentarze