Barca znowu traci punkty

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann fot. Grzegorz Wajda

Gracze Osasuny zremisowali z Barceloną 2:2. Katalończycy po raz drugi nie zanotowali zatem wiktorii w delegacji.

Jak wyglądało to spotkanie? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do siódmej minuty. Wtedy to bramkę zdobył Torres, który huknął z woleja.

Kilka minut po zmianie stron goście doprowadzili do wyrównania. Wówczas precyzyjnym uderzeniem głową popisał się Fati, który wszedł na plac gry po przerwie.

W 58. minucie na bramkę Osasuny strzelił Perez. Golkiper beniaminka poradził sobie jednak z tą próbą. Kilkadziesiąt sekund potem na posterunku był zaś ter Stegen.

W 64. minucie Katalończycy byli już na prowadzeniu. Golkipera beniaminka pokonał bowiem Arthur.

Kilkanaście minut potem niemiecki bramkarz Barcelony obronił groźne uderzenie Torresa. Tak samo było przy próbie Villara.

W 81. minucie gracze z Pampeluny doprowadzili do wyrównania po trafieniu Torresa, który nie pomylił się z rzutu karnego.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Osasuna – Barcelona 2:2 (1:0)