Barcelona chce obniżyć cenę za Traore. Oferuje młodego pomocnika

Adama Traore
Adama Traore PressFocus

FC Barcelona coraz bardziej skłania się ku zatrzymaniu Adamy Traore na dłużej w zespole i prowadzi już w tej sprawie rozmowy z Wolverhamptonem Wanderers. Obecnie reprezentant Hiszpanii przebywa w katalońskiej drużynie na zasadzie wypożyczenia.

  • Adama Traore bardzo dobrze wkomponował się w zespół Barcelony
  • Reprezentant Hiszpanii ma szansę zostać w stolicy Katalonii na dłużej
  • Barcelona jest gotowa oddać w ramach rozliczenia Riquiego Puiga

Barcelona chce negocjować

26-letni Traore na Camp Nou trafił podczas styczniowego okna transferowego i w pierwszych ośmiu spotkaniach zaliczył cztery asysty. Wychowanek katalońskiego klubu na razie spełnia pokładanie w nim nadzieję i coraz bardziej prawdopodobne jest jego pozostanie w zespole na dłużej. W zawartej między Barceloną i Wolverhamptonem umowie wypożyczenia znalazła się opcja umożliwiająca Hiszpanom wykupienie piłkarza.

Jeżeli Barcelona zdecyduje się na jej skorzystanie będzie musiała wyłożyć 30 milionów euro. Przedstawiciele Dumy Katalonii liczą jednak, że uda im się wynegocjować z klubem Premier League nieco niższą cenę.

Jak informuje serwis 90min.com, powołując się na Fabrizio Romano, Barcelona jest skłonna oddać w ramach rozliczenia Riquiego Puiga. 22-letni pomocnik od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem katalońskiego zespołu i możliwość przenosin do Premier League może być dla niego interesująca. 

Zobacz także: Wiceprezydent Barcy pomaga uchodźcom z Ukrainy

Komentarze