Barcelona kontaktowała się z Marquinhosem

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Barcelona od dłuższego czasu rozgląda się za nowym środkowym obrońcą. Kandydatów szuka w różnych miejscach. Jak informuje portal 10sport.com, na celowniku przedstawicieli katalońskiego klubu znajduje się między innymi brazylijski obrońca Paris Saint-Germain Marquinhos.

Czytaj dalej…

25-letni obrońca w styczniu podpisał nowy kontrakt z PSG, który będzie obowiązywał do czerwca 2024 roku. Negocjacje w tej sprawie nie były jednak łatwe i zajęły obu stronom sporo czasu.

Niepewną przyszłość Marquinhosa jeszcze w styczniu starali się wykorzystać przedstawiciele Barcelony, którzy mieli się z nim kontaktować, aby przypomnieć o zainteresowaniu z ich strony. Ostatecznie jednak piłkarz związał się z PSG nową umową.

Barcelona nadal jednak szuka zawodnika, który wzmocniłby środek defensywy drużyny prowadzonej przez Quique Setiena, tym bardziej, że z klubem prawdopodobnie pożegna się Samuel Umtiti. O sprowadzenie Marquinhosa, także ze względów finansowych może być teraz bardzo trudno. Z przenosinami na Camp Nou łączeni są także Dayot Upamecano (RB Lipsk) i Diego Carlos (Sevilla).

Komentarze