Barcelona ma ambitne plany transferowe na zimę

Raheem Sterling
Raheem Sterling Pressfocus

Barcelona spisuje się bardzo słabo w tym sezonie. Lekiem na kłopoty drużyny Ronalda Koemana mogą być zawodnicy, którymi zainteresowany jest klub.

  • Barcelona chce uporać się z kryzysem sportowym poprzez dokonanie wzmocnień
  • Kataloński klub już zimą może sprowadzić bardzo dobrego piłkarza
  • Blaugrana mimo kłopotów finansowych, rzekomo dysponuje wystarczającą sumą pieniędzy

Barcelona wyda fortunę na wzmocnienia?

Po latach wielu sukcesów i radości, kibice Barcelony oraz sam klub przeżywają trudny okres. Latem Camp Nou opuścili między innymi Leo Messi oraz Antoine Griezmann. Odejścia te miały odciążyć mocno nadwyrężony budżet katalońskiej ekipy.

Pod względem sportowym w Barcelonie również nie dzieje się dobrze. Drużyna Ronalda Koemana w Lidze Mistrzów nie oddała jeszcze celnego strzału, co wpłynęło na porażki 0:3 z Bayernem i Benfiką. Na krajowym podwórku Blaugrana uległa niedawno Atletico (0:2) i w lidze zajmuje dopiero dziewiątą lokatę.

Prezydent klubu Joan Laporta z pewnością ma dość ciągłego znoszenia kolejnych kompromitacji. Dlatego ma zamiar zareagować zdecydowanie i zakupić do drużyny piłkarza, który pomoże jej wyjść z kryzysu. Na celowniku Barcelony są Raheem Sterling oraz Dani Olmo. Sprowadzenie Anglika, czy Hiszpana wiąże się jednak z ogromnym wydatkiem.

Mundo Deportivo twierdzi, że Barcelona będzie miała pieniądze, aby pozyskać tych zawodników. To zaskakujące doniesienia. Zwłaszcza, że tajemnicą nie jest fakt, że klub ma kłopoty finansowe. Sportowo Sterling i Olmo daliby jednak bardzo dużo Barcelonie.

Czytaj także: Zemsta najlepiej smakuje na chłodno

Komentarze

Na temat “Barcelona ma ambitne plany transferowe na zimę