Problemy zdrowotne Ronalda Koemana? Trener dementuje

Ronald Koeman
Ronald Koeman Pressfocus

Media w Hiszpanii obiegła w piątek wieczorem informacja, że trener FC Barcelona Ronald Koeman trafił z powodu ataku paniki do szpitala. Wieści te potwierdził sam klub. Trener uspokaja jednak, że czuje się już bardzo dobrze.

  • Trener Barcelony miał trafić do szpitala z powodu ataku paniki.
  • Sam Ronald Koeman i jego otoczenie dementują doniesienia o jego złym stanie zdrowia.
  • Pod znakiem zapytania stoi to czy Koeman pozostanie trenerem FC Barcelona.

Dziennikarze podawali, że Ronald Koeman miał trafić do szpitala w czwartek popołudniu. Szczegóły całego zdarzenia nie dotarły do opinii publicznej. Doniesienia te potwierdził w każdym razie prezydent FC Barcelona, Joan Laporta.

Dwie wersje jednego zdarzenia

Sam Ronald Koeman zamieścił w piątek wpis na Twitterze, w którym uspokoił wszystkich, że czuje się już dobrze. “Nie wierzcie we wszystko, co słyszycie. Jestem zdrowy, to wszystko, co się liczy w życiu” – napisał.

Co ciekawe otoczenie samego trenera twierdzi, że był on w szpitalu na rutynowych badaniach i pobraniu krwi.

Nie wiadomo czy rzekomy atak paniki będzie miał wpływ na jego dalszą pracę na Camp Nou. Barcelona przegrała walkę o mistrzostwo Hiszpanii i zakończyła La Liga na trzecim miejscu w tabeli. W mediach trwają spekulacje, czy Koeman utrzyma swoją posadę.

We wtorek miało dojść do spotkania Holendra z prezydentem Joanem Laportą. Nie przesądziło jednak to o tym czy Koeman będzie pracować nadal z pierwszym zespołem Blaugrany. Jego umowa jest ważna do lata 2022 roku.

Czytaj także: Luis Suarez w szczerym wywiadzie. “Koeman nie ma osobowości”

Komentarze