Barcelona rezygnuje z transferu

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Barcelona zrezygnowała ze starań o sprowadzenie podczas styczniowego okna transferowego zawodnika, który mógłby zastąpić kontuzjowanego Luisa Suarez. Urugwajczyk jest wyłączony z gry na cztery miesiące, po tym jak przeszedł operację kolana.

Czytaj dalej…

Z przenosinami na Camp Nou w ostatnim czasie łączonych było kilku zawodników. Najpoważniejszymi kandydaturami wydawali się Rodrigo z Valencii, Wissam Ben Yedder z Monaco i Richarlison z Everton.

Najbliżej transferu do Barcelony wydawał się być Rodrigo. Oba kluby prowadziły już zaawansowane rozmowy w tej sprawie, ale Duma Katalonii ostatecznie wycofała się z ich finalizacji. Barcelona była również o Ben Yeddera, ale oczekiwania Monaco były jej zdaniem zbyt wygórowane.

Brytyjskie media informowały również, że Barcelona złożyła opiewającą na 100 milionów euro ofertę w sprawie Richarlisona, ale została ona natychmiast odrzucona przez Everton, który nie zamierza sprzedawać Brazylijczyka.

Ostatecznie na Camp Nou nie trafi żaden zawodnik. Poinformował o tym dyrektor klubu Guillermo Amor. – W oknie transferowym, które zostanie w piątek zamknięte, nie było optymalnych opcji, które pomogłyby zespołowi – powiedział Amor.

Komentarze