Romano: Wkrótce potwierdzenie nowej umowy ter Stegena

Marc-Andre ter Stegen
Marc-Andre ter Stegen fot. Cosmin Iftode/SPORT PICTURES

FC Barcelona według doniesień Fabrizio Romano doszła do porozumienia z Markiem-Andre ter Stegenem w sprawie nowego kontraktu. Nowa mowa niemieckiego golkipera ma zostać przedłużona do 2025 roku. Ciekawostką jest to, że z klubu z Camp Nowu może zostać wypożyczony Trincao, który miałby dołączyć do Leicester City. Barcelona nie bierze jednak pod uwagę sprzedaży piłkarza.

Czytaj dalej…

FC Barcelona już od kilku miesięcy prowadzi rozmowy ze swoim bramkarzem w sprawie nowej umowy. Wygląda na to, że porozumienie zostało już zawarte, co miał potwierdzić według informacji znanego dziennikarza prezydent Blaugrany Josep Maria Bartomeu. Warunki indywidualne piłkarz miał już ustalić w sierpniu.

28-letni golkiper trafił do teamu z Camp Nou w 2014 roku z Borussii Mönchengladbach. Suma transakcji wyniosła wówczas 12 milionów euro. Od tamtej pory ter Stegen wystąpił łącznie w 236 meczach, w których 100 razy zachował czyste konto.

Niemiecki bramkarz aktualnie leczy kontuzję. Przewiduje się, że powrót zawodnika do treningów będzie miał miejsce pod koniec miesiąca.

Ciekawe doniesienia dotyczą natomiast pozyskanego niedawno Portugalczyka Trincao. Chodzą słuchy, że 20-ltek ma zostać wypożyczony do jednego z klubów z Premier League. Chętne na pozyskanie piłkarza na takich zasadach jest Leicester City.

Komentarze