Barcelona sprzeda reprezentanta Portugalii

Trincao
Trincao fot. PressFocus

FC Barcelona według najnowszych doniesień wyraziła zgodę na transfer z udziałem Trincao. Piłkarz jak podaje dziennikarz Nicolo Schira ma zakotwiczyć w Sportingu Lizbona za 10 milionów euro.

  • Trincao powoli kończy swoją przygodę z FC Barceloną
  • Siedmiokrotny reprezentant Portugalii niebawem wróci do swojej ojczyzny
  • Dziennikarz Nicolo Schira przekazał, że 22-letni piłkarz dołączy do Sportingu Lizbona

Trincao żegna się z Barceloną

FC Barcelona w ostatnim czasie jest na świeczniku przede wszystkim dlatego, że łączony z tym klubem jest Robert Lewandowski. Ponadto wszystko wskazuje, że szeregi Katalończyków pożegna Frenkie de Jong, za którego Barca może zarobić krocie. Tymczasem ostatnio pojawiły się także wieści na temat Trincao.

Portugalski piłkarz dołączył do Barcy latem 2020 roku za ponad 30 milionów euro ze Sportingu Braga. W ekipie z La Liga piłkarz jednak nie porwał kibiców, mimo że rozegrał ponad 40 meczów. Zdobył w nich trzy bramki i zaliczył dwie asysty. Niebawem zawodnik zmieni pracodawcę.

Dziennikarz Nicolo Schira podał, że 22-latek niebawem zostanie nowym zawodnikiem Sportingu Lizbona. Z ekipą z Liga Sagres ma parafować umowę do 2027 roku. Niemniej sternicy Blaugrany zapewnili sobie możliwość wykupienia piłkarza.

W ostatniej kampanii Trincao bronił barw Wolverhampton. Grał w angielskiej ekipie na zasadzie wypożyczenia, notując w szeregach Wilków 30 meczów, w których zdobył trzy bramki i zaliczył jedną asystę.

Czytaj więcej: Dembele powiedział “tak”. FC Barcelona zmienia priorytety

Komentarze