Barcelona straci kolejnego Argentyńczyka? Aguero nie kryje wściekłości

Sergio Aguero
Sergio Aguero PressFocus

Odejście Lionela Messiego z Barcelony może pociągnąć za sobą kolejne konsekwencje dla katalońskiego klubu. Jak informuje dziennik AS, jedna z nich może dotyczyć jednego z przyjaciół Messiego – Sergio Aguero.

  • Sergio Aguero szuka sposobu na rozwiązanie kontraktu, który tego lata podpisał z Barceloną
  • Argentyński napastnik jest rozczarowany komunikatem Barcelony o braku możliwości podpisania nowego kontraktu z Lionelem Messim

Aguero chce odejść z Barcelony

Czwartkowy komunikat Barcelony o braku możliwości podpisania nowego kontraktu z Lionelem Messi był zaskoczeniem dla wszystkich. Również dla Sergio Aguero, który latem podpisał kontrakt z Barceloną, a jednym z czynników który o tym zadecydował była możliwość występów w jednym zespole ze jednym z największych swoich przyjaciół. Miał to być jeden z warunków porozumienia między stronami.

Jak informuje AS Sergio Aguero poważnie rozważa odejście z klubu jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Piłkarz miał poinstruować swoich prawników, których zadaniem ma być znalezienie sposobu na rozwiązanie umowy i pożegnanie się z klubem. Aguero ma nie kryć wściekłości z obecnej sytuacji i jest zdecydowany na rozwiązanie dwuletniego kontraktu.

Aguero do Barcelony przeniósł się na zasadzie wolnego transferu, po tym jak z końcem czerwca wygasła jego dotychczasowa umowa z Manchesterem City.

Zobacz także: Leo Messi odchodzi z FC Barcelony

Komentarze

Na temat “Barcelona straci kolejnego Argentyńczyka? Aguero nie kryje wściekłości