Barcelona ustaliła cenę za Malcoma

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

FC Barcelona jest gotowa wytransferować Malcoma w styczniu, jeśli otrzyma ofertę, która jest lepsza niż 41 milionów euro, czyli tyle, ile klub z Katalonii zapłacił za niego latem 2018 roku – poinformowała amerykańska stacja ESPN.

Czytaj dalej…

21-letni zawodnik miał latem minionwgo roku dołączyć do Serie A. W ostatniej chwili zerwano jednak negocjację pomiędzy Bordeaux a AS Romą, a piłkarz ostatecznie powędrował do Barcelony. W Dumie Katalonii nie potrafi wywalczyć sobie jednak miejsca w podstawowej jedenastce i jest dopiero rezerwowym wyborem Ernesto Valverde.

Zawodnik w tym sezonie wystąpił w zaledwie dziesięciu spotkaniach, w których zdobył dwie bramki, nie notując natomiast żadnej asysty, na boisku spędzając tylko 363 minuty.

Teraz Barcelona chce sprzedać piłkarza. Wśród zainteresowanych klubów wspomina się takie drużyny jak m.in. Tottenham, Arsenal czy Guangzhou Evergrande. Jeśli Malcom miałby zasilić skład którejś z tych ekip, to musi ona najpierw wyłożyć kwotę ponad 40 milionów euro.

Warto dodać, że stacja ESPN podała również informację, że sam zawodnik najchętniej zostałby w Barcelonie i powalczył o możliwość częstszych występów.

Komentarze