Barcelona wytypowała kolejnych graczy do odejścia

Sergino Dest (z lewej)
Sergino Dest (z lewej) Pressfocus

Barcelona liczy, że klub w zimowym oknie transferowym opuści kilku zawodników. Dotychczas z zespołem Xaviego pożegnał się między innymi Coutinho.

  • Styczeń jest pracowity dla działaczy Barcelony
  • Klub dąży do rozstania z kilkoma graczami
  • Na liście do odejście jest między innymi Samuel Umtitti, czy Luuk de Jong

Barcelona robi porządki kadrowe

Piłkarze Barcelony przygotowują się do meczu z Athletikiem Bilbao w 1/8 finału Pucharu Króla. Z kolei prezydent klubu oraz działacze pracują nad pozbyciem zawodników, z którymi na Camp Nou nie wiążą przyszłości.

Z katalońskim klubem na pół roku pożegnał się Philippe Coutinho zdecydowanie większą cześć zarobków Brazylijczyka pokrywa Aston Villa. Dodatkowo Barcelona zakończyła wypożyczenie Yusufa Demira. Austriak został odesłany do Rapidu Wiedeń.

Kontrakt z Barceloną wciąż ma Samuel Umtiti. Francuz przedłużył umowę i zgodził się na rozłożenie zarobków w czasie. W dalszym ciągu stanowią one kłopot dla katalońskiego klubu, który pragnie wypożyczyć stopera.

Na liście zawodników do odejścia znajduje się również Sergino Dest. Amerykanin nie przekonuje Xaviego, a klub może na nim dobrze zarobić Zainteresowanie wyraża Chelsea. Barcelonę mogą opuścić także: Memphis Depay, Luuk de Jong, Ousmane Dembele.

Czytaj także: Znamy triumfatora Superpucharu Hiszpanii, piękny gol i dwa rzuty karne [WIDEO]

Komentarze