Barcelona zaproponuje Valencii trzech piłkarzy na wymianę

Jose Gaya
Jose Gaya PressFocus

Na początku tygodnia opublikowano wypowiedzi prezesa Valencii, z których można wynikać, że z klubem pożegnają się Carlos Soler i Jose Gaya. Duetem zainteresowana jest Barcelona, która chce zaproponować za niego trzech swoich graczy.

  • Z Valencii latem prawdopodobnie odejdą dwie największe gwiazdy: Jose Gaya i Carlos Soler
  • Duetem najmocniej interesuje jest Barcelona
  • Duma Katalonii chce zaproponować Nietoperzom w zamian Sergino Desta, Martina Braithwaite’a i Riquiego Puiga

Barcelona chce wymiany z Valencią

W środę doszło do spotkania władz Valencii i Barcelony. Jak donoszą dziennikarze z Walencji, to właśnie Nietoperze zainicjowały chęć rozmów. Obie strony nagrano przed drzwiami jednej z restauracji.

Tematem rozmów był możliwy transfer Carlosa Solera i Jose Gayi. Valencia oczekuje za ten duet 60 milionów euro. Wielkie problemy finansowe klubu sprawiają jednak, że będzie zmuszony sprzedać ich znacznie taniej. Barcelona najchętniej w ogóle nie inwestowałaby w duet pieniędzy. Propozycją Dumy Katalonii jest wymiana. W kierunku Valencii powędrowaliby Sergino Dest, Riqui Puig i Martin Braithwaite. Oznaczałoby to, że Nietoperze dostaną – przynajmniej w teorii – zastępcę dla Gayi i Solera, a do tego napastnika.

Daleko jeszcze od sfinalizowania transakcji, ale niemal pewne jest, iż hiszpański duet opuści tego lata Walencję. A kierunkiem najbardziej prawdopodobnym zdaje się właśnie stolica Katalonii.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze