Bartomeu spokojny o przyszłość Messiego

Leo Messi
Leo Messi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Prezydent FC Barcelony Josep Maria Bartomeu uważa, że Leo Messi zostanie w klubie z Katalonii po zakończeniu sezonu 2020/2021. Przypomnijmy, że Argentyńczyk ma umowę z aktualnymi mistrzami Hiszpanii do końca czerwca 2021 roku.

Czytaj dalej…

Sternik Blaugrany wypowiedział się na temat przyszłości Messiego w programie Barca TV, wyrażając przekonanie, że argentyński zawodnik nie zmieni barw klubowych.

– To prawda, że Messi może odejść od nas przed końcem sezonu 2020/2021, aby przejść na emeryturę lub zmienić klub – mówił Bartomeu cytowany przez Mundo Deportivo.

– Mieliśmy podobną sytuację z Xavim Hernandezem, który pojechał do Kataru. Tymczasem Andres Iniesta podpisał kontrakt z Kobe, a Carles Puyol z powodu kontuzji był zmuszony zakończyć karierę – kontynuował 56-latek.

– W każdym razie wszyscy z wymienionych dali z siebie wszystko w naszym klubie, mając też szansę na to, aby zostać z nami jeszcze dłużej – dodał zawodnik.

– W kontekście przyszłości Messiego jestem spokojny, bo wiem, ze to barcelonista z krwi i kości. Jestem wręcz pewny, że zostanie w naszym klubie po zakończeniu sezonu 2020/2021 – skwitował Hiszpan.

Komentarze