Kolejna kontuzja skrzydłowego Królewskich

Eden Hazard
Eden Hazard Pressfocus

Ostatni w fazie grupowej mecz Realu Madryt z Celtikiem Glasgow miał być okazją do pokazania się dla wielu rezerwowych. Zabraknie w nim na pewno Edena Hazarda, który doznał urazu mięśniowego w trakcie treningu.

  • Eden Hazard w ostatnich sezonach cierpiał na nieustanne problemy zdrowotne
  • Belg w poniedziałek doznał kolejnej kontuzji, która wykluczyła go z meczu przeciwko Celtikowi
  • Jak na razie nieznany jest szacowany czas absencji skrzydłowego

Kontuzje nie przestają prześladować Edena Hazarda

Eden Hazard miał otrzymać zdaniem mediów szansę w najbliższym meczu fazy grupowej przeciwko Celtikowi Glasgow. Skrzydłowy bardzo rzadko dostaje szanse od Carlo Ancelottiego, a w tym sezonie rozegrał dla Realu Madryt nieco ponad 200 minut. Belg czuje się pokrzywdzony i chce odejść z klubu przy najbliższej możliwej okazji.

Niestety 31-latek podczas poniedziałkowego treningu doznał kontuzji mięśniowej i zabraknie go w kadrze Los Blancos na starcie europejskich pucharów. O urazie Belga poinformował Jose Luis Sanchez. Na razie nie wiadomo, na jak długo wyeliminuje on z gry 31-letniego zawodnika.

Kontuzje nie odpuszczają Hazardowi, który od czasu dołączenia do Królewskich stracił już z tego powodu łącznie aż 72 mecze. Skrzydłowy strzelił Celtikowi bramkę w poprzednim meczu tych dwóch drużyn, dlatego może czuć spore rozczarowanie, że zabraknie go w kadrze na spotkanie rewanżowe. Klub nie wydał w tej sprawie jeszcze oficjalnego komunikatu.

Też u nas: “Nie jesteśmy zainteresowani zimowym okienkiem”

Komentarze