Beniaminek La Liga zatrudnił nowego trenera

La Liga
La Liga

Beniaminek hiszpańskiej La Liga, Elche CF, poinformował o zatrudnieniu Jorge Almirona na stanowisku trenera. Tym samym nie potwierdziły się sensacyjne doniesienia mediów, które sugerowały, że nowym szkoleniowcem zespołu może zostać Diego Maradona.

Czytaj dalej…

Na początku obecnego tygodnia Elche poinformowało o rozstaniu z trenerem Jose Rojo Pachetą, który stracił pracę mimo wywalczenia z drużyną awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Teraz klub ogłosił nazwisko jego następcy. Został nim Argentyńczyk Jorge Almiron, który w trakcie swojej trenerskiej kariery prowadził wiele klubów w swojej ojczyźnie, w tym Independiente i San Lorenzo. W ostatnim czasie pracował w Arabii Saudyjskiej, gdzie prowadził zespół Al-Shabab.

Elche nie dla Maradony

We wtorek hiszpańskie media informowały, że nowym trenerem Elche może zostać słynny Diego Maradona. Taki pomysł miał mieć wpływowy Argentyńczyk Christian Bragarnik, który jest właścicielem 70 procent akcji hiszpańskiego klubu, które nabył za 30 milionów euro od Jose Sepulcre. Przynajmniej na razie nie zostanie on jednak zrealizowany.

Komentarze