Bernardo Silva w promocyjnej cenie dla Barcy

Bernardo Silva
Bernardo Silva PressFocus

Gerard Romero uważa, że Bernardo Silva w przypadku ewentualnego transferu do Barcelony nie będzie kosztował Katalończyków 80 mln euro, jak wcześniej sądzono, a maksymalnie 60 mln euro.

  • Bernardo Silva może trafić do Barcy za 60 mln euro
  • Informacje te przekazuje Gerard Romero
  • Wcześniej spekulowano, że Portugalczyk będzie kosztował Dumę Katalonii minimum 80 mln euro

Transfer Bernardo Silvy jednak realny?

Gerardowi Romero nie brakuje bomb transferowych w tym okienku. Po skutecznej ocenie sytuacji Roberta Lewandowskiego, Raphiny, a następnie Julesa Kounde hiszpański dziennikarz poinformował także o sensacyjnych negocjacjach Barcelony z Manchesterem City.

Dziennikarz twierdzi, że Barcelona ma umowę z Manchesterem City, dzięki której Bernardo Silva przeniesie się na Camp Nou za mniej niż 80 milionów euro. Odważnie mówi, że transfer kosztowałby nie więcej niż 60 milionów euro.

Wydaje się to absurdalną kwotą dla gracza, który jest bezsprzecznie jednym z najlepszych na swojej pozycji.

Początkowo donoszono, że Bernardo Silva zostanie kupiony tylko wtedy, gdy Frenkie de Jong opuści klub. Holender jest wyceniany 85 milionów euro, które chętnie zapłaciłby Manchester United i Chelsea. Jednak teraz wygląda na to, że Duma Katalonii planuje podpisać kontrakt z Portugalczykiem bez względu na to, co stanie się z de Jongiem. Xavi jest wielkim wielbicielem pomocnika i traktuje ten transfer priorytetowo.

Należy jednak tutaj przypomnieć o kłopotach finansowych Barcelony i ogromny problemach związanych z rejestracją nowych zawodników, które Bernardo Silva jeszcze bardziej by spotęgował. Niemniej jednak sytuacja wydaje się bardzo ciekawa, choć trudno w tym momencie rokować, jak faktycznie się potoczy.

Zobacz również: Ancelotti podjął decyzję ws. transferu napastnika

Komentarze