Betclic podwyższa kursy na El Clasico! Transmisja w Betclic TV

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Już w niedzielę czekają nas wielkie emocje związane z kolejnym El Clasico. Tym razem Real Madryt i FC Barcelona zmierzą się ze sobą w ligowym meczu na Santiago Bernabeu. Legalny bukmacher Betclic zdecydował się na znaczące podwyższenie kursów na wygrane Realu i Barcelony w tym meczu!

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Standardowy kurs 2,25 na wygraną Realu został podwyższony na 3,00 natomiast kurs na zwycięstwo Barcelony z 3,10 na aż 4,50!. Nie ma wątpliwości, że propozycja legalnego bukmachera Betclic dla swoich użytkowników jest niezwykle atrakcyjna.

Co należy zrobić, aby skorzystać z podwyższonego kursu. Przede wszystkim trzeba zarejestrować konto w Betclic. Jeżeli zrobisz to korzystając z kodu promocyjnego GOALPL otrzymasz dodatkowo bonus powitalny w postaci cashbacku do 550 zł, który jest swoistym ubezpieczeniem pierwszego zakładu.

Przejdź na stronę Betclic

Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, podwyższony kursy znajdziesz w zakładce “Super Kursy”. Warto jednak pamiętać, że maksymalną stawką za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 złotych.

Transmisja El Clasico w Betclic TV

To jednak nie wszystko, co Betclic przygotował z okazji El Clasico. Każdy użytkownik będzie mógł obejrzeć to spotkanie za pośrednictwem Betclic TV. Aby mieć dostęp do transmisji musisz dokonać rejestracji na stronie bukmachera.

Przejdź na stronę BetclicMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze