Betis na remis z Getafe

Zawodnicy Betisu zremisowali z Getafe 1:1. Dla gości trafił Mata. Odpowiedział – też z karnego – Joaquin.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do 15. minuty. Wtedy to bramkę z rzutu karnego zdobył Mata.

Sytuacja gospodarzy jeszcze bardziej skomplikowała się zaś w 27. minucie. Wtedy to czerwoną kartką został ukarany Carvalho i od tego momentu gracze Beticos musieli sobie radzić w dziesięciu…

W końcówce szczęścia próbował Molina. Na posterunku był jednak golkiper Betisu i do przerwy goście prowadzili 1:0.

W 58. minucie na uderzenie zdecydował się Alfonso. Jego próba nie była jednak odpowiednio precyzyjna i golkiper rywali nie musiał nawet interweniować.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 74. minucie. Jedenastkę wykorzystał wówczas Joaquin.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym oczku. Warto dodać, że w końcówce czerwony kartonik zobaczył też Loren.

Betis – Getafe 1:1 (0:1)

0:1 Mata 15′ (k.)
1:1 Joaquin 73′ (k.)