Betis wygrywa z Gironą

Gracze Betisu wygrali z Gironą 3:2. Tym samym gospodarze zanotowali pierwszy triumf w lidze od 16 grudnia poprzedniego roku.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gospodarzy objęli prowadzenie już w 12. minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Tello.

W 36. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania po bramce Aleixa Garcii i to spotkanie niejako rozpoczęło się od nowa.

Przed przerwą zawodnicy gości zadali kolejny cios. Tym razem na listę strzelców wpisał się Doumbia.

Na kolejne trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 54. minuty. Wówczas bramkarza rywali pokonał Loren.

W 77. minucie na uderzenie zdecydował się Lo Celso. Bramkarz gości nie miał jednak z jego próbą większych problemów.

W ostatnich minutach szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy mógł przechylić Canales, lecz nie wykorzystał swojej sytuacji.

Udało mu się to jednak w czwartej minucie doliczonego czasu gry, kiedy to nie pomylił się z rzutu karnego. Ostatecznie gracze klubu z Sewilli wygrali zatem 3:2.

Betis – Girona 3:2 (1:2)