Bez bramek na Mestalla

Zawodnicy Valencii zremisowali na swoim terenie z graczami Sociedad 0:0. Obie drużyny po 23. kolejkach mają 31 punktów.

Co działo się na Mestalla? Gospodarze mogli objąć prowadzenie w 17. minucie, ale bramkarz gości poradził sobie z uderzeniem Kondogbii.

Kilka minut potem na strzał zdecydował się Januzaj. Jego próba nie sprawiła jednak wielkich problemów golkiperowi Nietoperzy.

W 61. minucie Kondogbia po raz kolejny próbował zaskoczyć Rulliego. Znowu bez rezultatu, ponieważ bramkarz Basków był na posterunku.

W 70. minucie niecelnie uderzał Moreno. W 72. minucie gospodarze mieli kolejną sytuację. Tym razem Rulli musiał interweniować, ale poradził sobie z próbą Moreno.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i obie ekipy zdobyły po jednym oczku.

Valencia – Sociedad 0:0