Bez bramek w Eibar

Gracze Eibar zremisowali u siebie z Villarrealem 0:0. Dla piłkarzy gospodarzy i gości to piąty kolejny mecz bez wiktorii.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze gospodarzy mogli objąć prowadzenie już w siódmej minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Orellana.

W 52. minucie szansę miał Charles. Dobrze w bramce przyjezdnych zachował się jednak Asenjo.

Pięć minut potem ten sam zawodnik mógł ponownie wpisać się na listę strzelców. Znowu zabrakło mu jednak nieco precyzji.

W 59. minucie Asenjo skutecznie obronił uderzenie Ramisa i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

W 86. minucie goście mogli przechylić szalę zwycięstwa w tym spotkaniu na swoją korzyść. Dobrej sytuacji nie wykorzystał jednak Funes Mori.

Pod koniec regulaminowego czasu gry na uderzenie zdecydował się Escalante. Jego próba także jednak nie przyniosła zmiany rezultatu.

Ostatecznie to spotkanie zakończyło się zatem bezbramkowym remisem.

Eibar – Villarreal 0:0